WATEX SIA

Т: 67 381 989
e-mail: info@watex.eu

Ganību dambis 27 K5,
Rīga, LV-1005, Latvija

 

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Ūdens analīzes nodot un WATEX produktus iegādāties var arī sadarbības partneru veikalos.

 

Uzņēmums

Pilsēta

Adrese

Kontakti

AKVEDUKTS AS

Saldus

Dzirnavu iela 23,

Tel.: 26 610 050
E-pasts: saldus@akvedukts

Valmiera

Rubenes iela 44,

Tel.: 642 818 34
E-pasts: valmiera@akvedukts.lv

Jelgava

Kronvalda iela 3a,

Tel.: 630 816 05
E-pasts: jelgava@akvedukts.lv

Liepāja

Zemnieku iela 32,

Tel.: 634 214 64
E-pasts: zemnieku@akvedukts.lv

Madona

Poruka iela 2a,

Tel.: 648 070 02
E-pasts: madona@akvedukts.lv

Gulbene

Gaitnieku iela 12,

Tel.: 644 717 01
E-pasts: gulbene@akvedukts.lv

Balvi

Raiņa iela 56,

Tel.: 645 229 66
E-pasts: balvi@akvedukts.lv

Alūksne

Gulbenes iela 4,

Tel.: 643 222 31
E-pasts: aluksne@akvedukts.lv

Domus Grupa SIA

Rēzekne

Jupatovkas iela 1,

Tel.: 646 315 55
E-pasts: domusgrupa@gmail.com


 

 

Back to Top